AKCE: 18. 10. 2023 – 19. 10. 2023

Konference MCMI 2023: Dokumentace, konzervace a restaurování hudebních nástrojů (program zveřejněn)

Metodické centrum dokumentace, konzervace a restaurování hudebních nástrojů přijímá příspěvky na svou letošní konferenci.

Konference MCMI 2023: Dokumentace, konzervace a restaurování hudebních nástrojů (program zveřejněn)
Datum konání: 18. 10. 2023 – 19. 10. 2023
Místo konání: České muzeum hudby, Praha

Ve dnech 18. až 19. října 2023 se uskuteční v budově Českého muzea hudby v Praze další ročník konference Metodického centra dokumentace, konzervace a restaurování hudebních nástrojů. Vítány jsou příspěvky přímo se týkající tématu konference (dokumentace / preventivní konzervace / konzervace / restaurování hudebních nástrojů), ale rovněž příspěvky z širších, tematicky příbuzných oborů. 

Délka jednotlivých příspěvků je 20 minut (+ 10 minut diskuze). V případě zájmu autora je možné příspěvek publikovat v elektronickém sborníku z konference, který bude veřejně přístupný na webu Metodického centra. Více informací včetně podkladů z uplynulých ročníků lze najít zde.

V případě zájmu o aktivní účast, prosím, zašlete název příspěvku, stručný abstrakt  a krátké info o autorovi. Přihlášky, prosím, zasílejte nejpozději do 30. 6. 2023 na adresu: tereza.zurkova@nm.cz. Pro pasivní účast není registrace nutná, ale je možné se i na pasivní účast registrovat na výše uvedené adrese - zaregistrovaní účastníci budou průběžně informováni o organizaci celé akce. 

Více informací zde.

Program akce

Zdroj: mcmi.cz