AKTUALITA 26. 1. 2022

Projekty evropské spolupráce – webinář a intenzivní kurz

Další ročník Projektů evropské spolupráce programu Evropské unie Kreativní Evropa – Kultura bude vyhlášen 1. února. Kancelář Kreativní Evropa – Kultura připravila kurzy pro všechny se zájmem o tyto granty.

AKTUALITA 24. 1. 2022

NEMO nabízí bezplatné zkušební členství

Síť evropských muzejních organizací NEMO nabízí pěti muzeím nebo na muzea zaměřeným organizacím možnost zkušebního členství na jeden rok zdarma.

AKTUALITA 21. 1. 2022

Otázka koloniálních kontextů bez kolonií

Je téma vyrovnávání se s koloniálním dědictvím záležitostí pouze západoevropských muzeí? Co si představit pod pojmem „východoevropská kolonialita“?

AKTUALITA 20. 1. 2022

Dnes se otevírají programy financování HORIZONT

Nabízené programy představují velkou příležitost pro muzea a další kulturní instituce všech typů a velikostí. Přihlášky do druhého klastru Kultura, kreativita a inkluzivní společenství je možné podávat do 20. dubna.