AKCE: 23. 10. 2023, 9:30–13:00

Workshop Tvořivá hra pro muzejní pedagogy

Muzeum Říčany zve na workshop metody Tvořivá hra pro muzejní pedagogy.

Workshop Tvořivá hra pro muzejní pedagogy
Datum konání: 23. 10. 2023, 9:30–13:00
Místo konání: Muzeum Říčany

Zajímá vás, jak vytvořit vhodný prostor pro tvoření ve vašem muzeu? Chcete dělat tvořivé koutky jinak, než s papíry, pastelkami a nůžkami? Máte na to málo místa Chcete se inspirovat, jak dělat zajímavé tvořivé programy pro mateřské a základní školy?

Muzeum Říčany zve Vás na ojedinělý workshop, který se již nebude opakovat. Projdeme společně Tvořiště, které je úspěšnou interaktivní badatelskou a tvořivou výstavou Muzea Říčany – bude 30. 10. již končit!

Součástí výstavy je otevřená dílna s nástroji, ponky, šicí koutek či badatelna s mikroskopy a čítárnou. Vyzkoušíte si práci s reálnými nástroji, vrtačkou, pilkou, škrabkami i práci u ponku nebo tvoření z vlny a dřeva.

Seznámíme vás se základní principy autorské metodiky Tvořivá hra, kterou využíváme pro práci s nejmenšími dětmi během doprovodného programu. Části programu si vyzkoušíte na vlastní kůži.

Lektorka: Carolina Sidon – spoluautorka metody tvořivé hry, kurátorka výstavy Tvořiště

Rezervace workshopu zde. Účastnický poplatek je 500 Kč.

Více informací zde.

Zdroj: muzeumricany.cz