AKCE: 19.10.2023, 16:00

Interpreting the Unknown: Being adaptive as a place of memory

Webinář organizace International Sites of Conscience se věnuje strategiím prezentace historických narativů v památnicích, památkových objektech nebo muzeích.

Interpreting the Unknown: Being adaptive as a place of memory
Datum konání: 19.10.2023, 16:00

Organizace International Sites of Conscience zve na webinář, který se věnuje strategiím prezentace historických narativů v památnicích, památkových objektech nebo muzeích. Webinář se zaměří zejména na možnosti prezentace historických událostí, ke kterým se nám nezachovaly komplexní prameny, a to zejména prameny, které nabízejí pohled obětí, marginalizovaných skupin nebo účastníků, kterých svědectví nejsou z různých důvodů k dispozici (např. nebyli gramotní).

Webinář se koná 19. října 2023 od 16.00 na platformě ZOOM, účast je zdarma po registraci. Záznam z webináře bude k dispozici zde.

Registrační formulář

Více informací zde.