AKCE: 30. 10. 2023, 15:30–18:00

Kultura pro přírodu – panelová diskuze

Panelová diskuze přinese zkušenosti v oblasti udržitelné organizace kulturních akcí a celoročního kulturního provozu.

Kultura pro přírodu – panelová diskuze
Datum konání: 30. 10. 2023, 15:30–18:00
Místo konání: REUSE centrum Ostrava, Slovenská 1083/1

Oddělení kultury Odboru kultury a školství Magistrátu města Ostravy pořádají panelovou diskuzi Kultura pro přírodu, v níž přednesou své příspěvky o zkušenostech v oblasti udržitelné organizace kulturních akcí zástupci ostravských kulturních organizací a pořadatelé kulturních akcí.

Panelisté se ve svých příspěvcích budou věnovat ekologicky šetrné organizaci kulturních akcí jak pro desetitisíce návštěvníků, tak pro menší komunity a možnostem environmentálně šetrného provozu v rámci celoročního fungování organizace. Po samotných příspěvcích bude prostor pro dotazy a společnou diskusi a celé setkání bude zakončeno komentovanou prohlídkou Reuse centra.

Diskuse je určena zejména odborné veřejnosti v oblasti kultury (pracovníci kulturních organizací či nezávislí pořadatelé kulturních akcí), vítáni jsou ale i další zájemci, kterým kultura a šetrný přístup k životnímu prostředí nejsou lhostejné.

Vstup na akci je zdarma, z kapacitních důvodů je však potřeba se do 23. října přihlásit prostřednictvím formuláře.

Zdroj: culturenet.cz