AKCE: 15. 11. 2023 – 17. 11. 2023

Konference: Museum Leadership in Climate Action

Mezinárodní konference v Paraguayi se zaměří na téma muzeí ve vztahu ke klimatické akci. Výzva k předkládání příspěvků je otevřená do 15. dubna 2023.

@icom.museum
Datum konání: 15. 11. 2023 – 17. 11. 2023
Místo konání: Museo de ITAIPU Tierra Guaraní, Hernandarias, Paraguay

Je povinností muzejních pracovníků být informovaní a proaktivní při modelování a prosazování tranformace k udržitelnějším a klimaticky šetrnějším řešením pro muzea a komunity. Jaké druhy dovedností a kompetencí si musí muzejní profesionálové osvojit, aby učinili opatření v oblasti klimatu svou nejvyšší prioritou?

Konferenci, která proběhne v Museo de ITAIPU Tierra Guaraní pořádá Mezinárodní výbor pro marketing a PR ve spolupráci s Mezinárodním výborem pro archeologická a historická muzea a sbírky, Mezinárodním výborem muzejního managementu a Mezinárodním výborem pro vzdělávání muzejních zaměstnanců ICOM.

Call for Papers

Více informací o konferenci: zde

Zdroj: mpr.mini.icom.museum