AKCE: 6.11.2023, 13:00

Webinář Moderní technologie v muzeích a galeriích

Webinář společnosti Tasty Air o technologiích virtuální a rozšířené reality a jejich využití v muzeích a galeriích.

Webinář Moderní technologie v muzeích a galeriích
Datum konání: 6.11.2023, 13:00

Společnost TastyAir zve na webinář o technologiích virtuální a rozšířené reality a jejich využití v muzeích a galeriích. Webinář představí způsoby implementace těchto technologií do muzeí, jak dlouho trvá dodání virtuální reality do muzea od prvotního nápadu až po finální výsledek. Zjistíte, že je u nás v ČR více možností, jak takovéto projekty financovat pomocí dotací. Budete moct shlédnout ukázky virtuální i rozšířené reality a v neposlední řadě můžeme debatovat o konkrétních otázkách, které vás v průběhu webináře napadnou.

Zvláštním hostem webináře je Petr Chlebec, vedoucí Světa Komenského Fulnek (pobočka Muzea Novojičínska), který představí využití nových technologií ve svém muzeu a podělí se o svou zkušenost s úspěšnou žádostí na dotaci, která financovala 100 % projektu.

Webinář se koná 6. listopadu 2023 od 13.00, účast je zdarma po registraci.

Více informací a registrační formulář zde.

Zdroj: tastyair.cz