AKCE: 3. 10. 2022, 9:30–14:00

Střed zájmu: Opravdu se musíme změnit? Jak vést kulturní organizaci v roce 2023

Další akce z cyklu Akademie IDU bude zaměřená na reflexi (post)krizové situace kulturních organizací.

Střed zájmu: Opravdu se musíme změnit? Jak vést kulturní organizaci v roce 2023
Datum konání: 3. 10. 2022, 9:30–14:00
Místo konání: Prostor39, Řehořova 33/39, Praha 3 – Žižkov

Institut umění — Divadelní ústav zve na akci Akademie IDU tentokrát zaměřenou na reflexi (post)krizové situace kulturních organizací.

Jak kulturní organizace čelí současným krizím a jak by na ně měly reagovat? Jsou nezbytné zásadní změny v poslání, zaměření akcí, financování…? Jak v kultuře fungovat s home-officem? Co může manažerům při řízení změn pomoci? Na akci jsme pozvali ředitele kulturních organizací, z nichž mnozí jsou absolventy manažerského programu Akademie IDU, aby se podělili o své postřehy a zkušenosti. Zároveň představíme manažerský program Akademie pro rok 2023.

Řada firem dnes vypovídá, že zaměstnanci potřebují „zážitek“,aby dorazili do práce. Manažeři se stávají profesionálními žongléry v nejistotě peněz, zaměstnanců, dokonce i příchodu diváků. V krátkém úvodu do žonglování uvidíte, jaké paralely s řízením organizací sev této disciplíně dají objevit. A možná se pro vás stane inspirací i na budoucí akci pro vaše diváky.

‍Registrační formulář

Program a další informace zde.

Zdroj: idu.cz