AKCE: 4. 10. 2022 – 7. 10. 2022

Konference Role of Science Centres and Museums in Culture and Change
Datum konání: 4. 10. 2022 – 7. 10. 2022
Místo konání: Bursa, Turecko

Asia Pacific Network of Science & Technology Centres (ASPAC) zve na mezinárodní odbornou konferenci na téma role muzeí a science center v kultuře a společenských změnách. Konference proběhne v částečně hybridním formátu, vybrané panely budou dostupné živě online. Prezenční část konference se bude konat v tureckém městě Bursa. Součástí konferenčního programu bude také veletrh technologií, mobiliáře a dalších komodit pro science centra a muzea.

Pořadatelé nyní přijímají přihlášky příspěvků. Ty by se měly týkat jednoho ze tří ústředních podtémat konference:

1. Jaké jsou komunitní/národní/regionální/globální trendy nebo změny, na kterých nám záleží, a bariéry a motivace pro realizaci těchto změn?
  2. Jak mohou technologie posílit propojení science center a muzeí vědy a techniky s kulturou?
  3. Možnosti meziinstitucionální spolupráce v oblasti reakce na společenské změny, potřeby a očekávání

Příspěvky je možné přihlásit do 5. září 2022.

Registrační formulář příspěvku

Registrační formulář k účasti na konferenci

Více informací zde.

Zdroj: aspac2022.bursa.bel.tr