AKCE: 26. 9. 2022 – 27. 9. 2022

Konference Culture Get-Together 2022

Třetí ročník konference pro odbornice a odborníky v kultuře, zástupkyně a zástupce MK ČR, referentky a referenty grantových a dotačních řízení, pedagožky a pedagogy a další.

Konference Culture Get-Together 2022
Datum konání: 26. 9. 2022 – 27. 9. 2022
Místo konání: Vzlet, Holandská 669/1, Praha 10-Vršovice

Culture Get-Together 2022 je třetím ročníkem konference pro odbornice a odborníky v kultuře, zástupkyně a zástupce MK ČR, referentky a referenty grantových a dotačních řízení, pedagožky a pedagogy apod. Cílem konference je motivovat ke spolupráci zástupkyně a zástupce v oblasti převážně nezávislých scénických umění, samospráv a státního sektoru. Jde o participativní akci, do které angažujeme širokou veřejnost se zájmem o současnou situaci živého umění a kulturní praxe.

Konference bude také online streamovaná.

Centrální pozornost letošní konference bude mít opět změna kulturní praxe, tentokrát s užším zaměřením na hodnotu práce v kultuře.

Program konference

Více informací zde.