AKCE: 24. 3. 2023, 13:00–18:00

Kulatý stůl pro zástupce neziskových organizací

Kulatý stůl organizace Tamjdem na téma zapojení dobrovolníků v manuální práci do projektů neziskovek.

Kulatý stůl pro zástupce neziskových organizací
Datum konání: 24. 3. 2023, 13:00–18:00
Místo konání: Skautský Institut, Staroměstské náměstí, Praha 1

Nezisková organizace Tamjdem pořádá kulatý stůl na téma zapojení dobrovolníků v manuální práci do projektů neziskovek.

Tamjdem má za sebou 10 let praxe v propojování neziskových organizací s dobrovolníky. Na setkání by její zástupci chtěli vytvořit prostor pro sdílení poznatků, rad a tipů a poselství principů práce s dobrovolníky šířit dále. Budete moci síťovat s různě zkušenými zástupci neziskovek, odnesete si lepší know how, inspiraci i zajímavé podněty. Stejně jako nové kontakty. U kulatého stolu se zaměříte na témata, která neziskovky nejvíc pálí (financování, shánění dobrovolníků, spolupráce s místní komunitou/samosprávou...).

Kulatý stůl je určen zástupcům neziskových organizací, které působí například v oblastech, jako je ochrana přírody a zvířat, kultura a památky, lidi se znevýhodněním a menšiny, děti a mládež, občanská iniciativa a osobní rozvoj a další. Pořadatelé se snaží oslovit organizace s menšími i většími vlastními zkušenostmi se zapojováním manuálních dobrovolníků do své práce, ať už se jedná o dobrovolníky z firem, škol, místní komunity, prostřednictvím zprostředkovatelů, jako je Tamjdem či v rámci různých mezinárodních programů. Kulatý stůl nemá být metropolitní záležitostí, naopak chce přivítat zástupce z organizací působících v různých regionech po celém Česku.

Přihláška a účast

  • V případě zájmu se přihlaste do 13. 3. 2023, kapacita míst je omezená na 20 účastníků
  • Přihlašovací formulář
  • Za účast na kulatém stole není třeba hradit žádný poplatek a ani není třeba si nic předem připravovat.
  • Za jednu neziskovou organizaci se skupiny mohou účastnit až 2 zástupci. Je důležité, aby to byl někdo, kdo s manuálními dobrovolníky nebo výsledky jejich práce pracuje.

Více informací zde.

Zdroj: propamatky.cz; tamjdem.cz