AKCE: 27.2.2023, 16:00

Setkání pedagogů a lektorů v Památníku tří odbojů v Mašínově statku v Lošanech

Pracovníci lektorského oddělení Regionálního muzea v Kolíně představí edukační potenciál památníku a rádi si vyslechnou podněty a připomínky učitelů.

Setkání pedagogů a lektorů v Památníku tří odbojů v Mašínově statku v Lošanech
Datum konání: 27.2.2023, 16:00
Místo konání: Mašínův statek - Památník tří odbojů, Lošany 32

Památník tří odbojů - Mašínův statek ve správě Regionálního muzea v Kolíně zve pedagogy na setkání do Památníku tří odbojů v Lošanech. V rámci setkání bude představen památník a navazující expozice a koncepce připravovaných edukačních programů. Pracovníci lektorského oddělení Regionálního muzea v Kolíně by si v rámci setkání rádi vyslechli podněty a připomínky učitelů a následně je zapracovali do edukačních aktivit.

Památník má neuvěřitelný edukační potenciál, umožňuje přímý dotek historie a cíleně využívá genia loci. Zároveň otevírá prostor k diskusím, vede studenty k uvažování o tématech v širších souvislostech a utváří jejich vztah k dějinám naší země.

V případě zájmu potvrďte prosím svou účast na emailu bohackova@muzeumkolin.cz.  Eventuální dotazy rádi zodpovíme na tel. 702 007 638.

Anotaci doprovodných programů k Památníku tří odbojů najdete zde.

Více o Památníku tří odbojů zde.

Zdroj: muzeumdetem.cz