AKCE: 17. 3. 2023 – 19. 3. 2023

Kulturní dědictví: Inovativní přístupy a udržitelný komunitní rozvoj

Mezinárodní konference nabídne vzdělávací semináře se zaměřením na revitalizaci kulturního dědictví, inovativní využití památek a jejich udržitelný rozvoj.

Kulturní dědictví: Inovativní přístupy a udržitelný komunitní rozvoj
Datum konání: 17. 3. 2023 – 19. 3. 2023
Místo konání: Kodymův národní dům, Kupkovo nám. 310, Opočno

Kodymův národní dům v Opočně bude od 17. do 19. března dějištěm mezinárodní konference, která nabídne místním vzdělávací semináře se zaměřením na revitalizaci kulturního dědictví, inovativní využití památek a jejich udržitelný rozvoj. Ty přinesou do města nové pohledy na oživení bývalého kapucínského kláštera. Seminářů se zúčastní vedle široké veřejnosti, zástupců místní samosprávy či českých odborníků také zástupci norského partnera projektu Komunitní zahrada kapucínského kláštera v Opočně.

Kapacita přednáškového sálu je omezená, zájemci by se měli registrovat přes online formulář. Akce je pro účastníky zcela zdarma.

Program konference

Více informací zde.