AKCE: 16.9.2024, 16:00

Benefiční plavba PROPAMÁTKY historickým centrem Prahy

Benefiční plavba na Vltavě v prospěch Institutu pro památky a kulturu.

Benefiční plavba PROPAMÁTKY historickým centrem Prahy
Datum konání: 16.9.2024, 16:00
Místo konání: přístaviště na Dvořákově nábřeží u Čechova mostu, Praha

Institut pro památky a kulturu zve na benefiční plavbu, která vám ukáže Karlův most, Kampu, Národní divadlo a další ikonické stavby z paluby lodi Natal. Na palubu se nalodí také kamarádi z kapely Znouzectnost, kteří vám tento zážitek z plavby zpříjemní svými písničkami. Institutu pro památky a kulturu je organizací, která pečuje o české kulturní dědictví, šíří osvětu v oblasti památkové péče, věnuje se veřejným sbírkám: s financováním náročných úkolů teď mohou přispět všichni, kteří si zakoupí vstupenku.

Letošní benefiční akce navazuje na benefiční koncerty z předchozích let, které se konaly na podporu redakce ProPamátky v kostele Nejsvětější Trojice a Divadle Fráni Šrámka v Písku.

Harmonogram plavby v pondělí 16. září 2024

• nalodění bude možné od 15.30 hodin
  • vyplouváme přesně v 16 hodin

Budeme plout na lodi Natal, která na nás bude čekat v přístavišti na Dvořákově nábřeží u Čechova mostu na pravém břehu Vltavy. Parkovat je možné pod Rudolfinem nebo v přilehlých ulicích. Nejbližší stanice metra je Staroměstská. Nejblíže se k přístavišti můžete dostat tramvají č. 17 na zastávku Právnická fakulta, případně Čechův most.

Palubní lístky na Benefiční plavbu Propamátky si lze zajistit pouze v síti GoOut. K dispozici je 100 unikátních palubních lístků v ceně 1290 Kč. Prodej bude ukončen 10. srpna.

Více informací zde.

Zdroj: propamatky.info