AKCE: 9. 10. 2024, 9:00–17:00

Konference Kulturní infrastruktura jako základ lokální a regionální kultury

Konference NIPOS s cílem zhodnotit aktuální situaci a vývoj v oblasti kulturní infrastruktury.

Konference Kulturní infrastruktura jako základ lokální a regionální kultury
Datum konání: 9. 10. 2024, 9:00–17:00
Místo konání: Kongresové centrum Vavruška, Karlovo nám. 5, Praha 2

Národní informační a poradenské středisko pro kulturu NIPOS zve na konferenci, která se uskuteční 9. října 2024 v Praze. Cílem konference je zhodnotit aktuální situaci a vývoj v oblasti kulturní infrastruktury a poukázat na nezastupitelnou roli veřejné správy, včetně představení inspirativních příkladů dobré praxe. Součástí konference bude i představení Metodiky pro krizovou podporu veřejných kulturních služeb ve veřejné správě včetně Krizového dvanáctera pro oblast kultury.

Konference je určena všem, kteří chtějí zlepšovat a pěstovat podmínky pro rozvoj kultury v regionech: zástupcům veřejné správy, poskytovatelům veřejných kulturních služeb, odborné veřejnosti, zástupcům NNO a studentům.

Předběžný program a registrace zde.

Konferenční poplatek pro účastníky činí 800,- Kč.

Datum uzávěrky registrací: 12. září 2024

Zdroj: nipos.cz