AKCE: 8. 10. 2024, 9:00–13:00

Workshop Canva ve free verzi pro PR kulturních a paměťových institucí

Centrum kreativního muzejnictví Královéhradeckého kraje zve na workshop, který vás seznámí s bezplatnou verzí grafické aplikace Canva.

Workshop Canva ve free verzi pro PR kulturních a paměťových institucí
Datum konání: 8. 10. 2024, 9:00–13:00
Místo konání: Centrum uměleckých aktivit HK, Tomkova 139/9, 500 03 Hradec Králové 3

Centrum kreativního muzejnictví Královéhradeckého kraje zve na workshop Canva ve free verzi pro PR kulturních a paměťových institucí. Seznamte se s aplikací Canva a vytvářejte profesionální výstupy. Plakáty, letáky, grafika na webové stránky a sociální sítě už pro vás budou hračkou.

Canva je uživatelsky velmi přívětivý nástroj, ve kterém můžete vytvářet vlastní vizuální grafiku. Mezi její hlavní výhody patří široká škála dostupných šablon, intuitivní funkce, cloudové úložiště, export v různých formátech apod.

Celým workshopem nás provede středoškolský učitel, lektor,"ajťák" a youtuber Václav Maněna, který má dlouholeté a praktické zkušenosti s e-learningem, on-line vzděláváním a smysluplným využíváním technologií. Protože sám prošel mnoha slepými uličkami a udělal spoustu chyb, rád se o zkušenosti dělí s ostatními.

Účast na workshopu je zdarma po registraci.

Více informací zde.

Zdroj: 4museum.cz