AKCE: 22. 10. 2024, 9:00–13:00

Workshop Canva v placené verzi pro PR kulturních a paměťových institucí

Centrum kreativního muzejnictví Královéhradeckého kraje zve na workshop, který vás seznámí s placenou verzí grafické aplikace Canva.

Workshop Canva v placené verzi pro PR kulturních a paměťových institucí
Datum konání: 22. 10. 2024, 9:00–13:00
Místo konání: Centrum uměleckých aktivit HK, Tomkova 139/9, 500 03 Hradec Králové 3

Centrum kreativního muzejnictví Královéhradeckého kraje zve na workshop Canva v placené verzi pro PR kulturních a paměťových institucí. Canva je uživatelsky velmi přívětivý nástroj, ve kterém můžete vytvářet zajímavou vizuální grafiku. Mezi její hlavní výhody patří široká škála dostupných šablon, intuitivní funkce, cloudové úložiště, export v různých formátech apod.

Placená verze oproti té free přináší jistou dávku výhod:

• odstranění pozadí,
  • magická změna velikosti,
  • týmová spolupráce v reálném čase,
  • plánování příspěvků na sociální sítě,
  • uložení vlastních log a fontů apod.

Celým workshopem nás provede středoškolský učitel, lektor, "ajťák" a youtuber Václav Maněna, který má dlouholeté a praktické zkušenosti s e-learningem, online vzděláváním a smysluplným využíváním technologií. Protože sám prošel mnoha slepými uličkami a udělal spoustu chyb, rád se o zkušenosti dělí s ostatními.

Účast na workshopu je zdarma po registraci.

Více informací zde.

Zdroj: 4museum.cz