AKCE: 11.11.2021, 17:00

Diskuse Originál? 2 – O falzech a falšování

Diskuse o falzech a falšování uměleckých děl k výstavě Originál? Umění napodobit umění.

@galeriehk.cz
Datum konání: 11.11.2021, 17:00
Místo konání: Galerie moderního umění v Hradci Králové

Galerie moderního umění v Hradci Králové zve na diskusi o falzech a falšování uměleckých děl, která se koná v rámci doprovodného programu k výstavě Originál? Umění napodobit umění.

Program diskuse:

• 17:00 | Jiří Hořava (Artbedekr): … aneb rádce a průvodce trhem s uměním v ČR – veselé i smutné povídání pro začátečníky i profesionály (křest druhého dílu Artbedekru)
  • 17:40 | Michal Hulla (1. podzemní antikvariát): Padělky kreseb a grafik z pohledu antikváře
  • 18:20 | Zdeněk Novák (Falzum Stop): Padělaná doba – Aspekty padělatelství a jejich dopad na současný trh a společnost
  • 19:00 | Komentovaná prohlídka výstavy s přednášejícími a s kurátorkou výstavy Petrou Příkazskou
  • Diskuse

Vstup zdarma, bez předchozí rezervace.

Více informací zde.

Zdroj: culturenet.cz