AKCE: 14. 11. 2022, 9:00–16:00

Československá stopa na Podkarpatské Rusi, památky v ohrožení a úkoly památkové péče s důrazem na význam kulturního dědictví

Jednodenní mezinárodní konference pořádaná Fakultou architektury Vysokého učení technického v Brně ve spolupráci s Národním památkovým ústavem, Metodickým centrem moderní architektury v Brně.

Datum konání: 14. 11. 2022, 9:00–16:00
Místo konání: Přednášková budova MCMA v Brně, Preslova 53

Fakulta architektury Vysokého učení technického v Brně ve spolupráci s Národním památkovým ústavem, Metodickým centrem moderní architektury v Brně zve na jednodenní konferenci. Konference bude věnována československým památkám v regionu Podkarpatské Rusi a ochraně ohroženého kulturního dědictví.

Účast potvrďte nejpozději do 7. listopadu 2022 na e-mail: loutocka@vutbr.cz.

Pozvánka s předpokládaným programem

Více informací zde.