AKCE: 5. 9. 2024, 14:00–17:00

Seminář Současné trendy v rozvoji publika

Seminář zaměřený na problematiku práce s publikem v různých sektorech kultury.

Seminář Současné trendy v rozvoji publika
Datum konání: 5. 9. 2024, 14:00–17:00
Místo konání: Veletržní palác Národní galerie Praha (Korzo), Praha

Seminář pro profesionály z různých oborů kultury a umění bude zaměřený na problematiku práce s publikem v kontextu současných výzev.

Budeme se zabývat tématy:

• Rozvoj stávajících a nových publik
  • Segmentace kulturního publika
  • Trendy a nástroje v marketingové komunikaci kulturních organizací

Blanka Marková, Ph.D., strategická konzultantka oborové taneční platformy Vize tance, představí případové studie z České republiky a Estonska. O své zkušenosti s vedením francouzského kulturního centra Les Laboratoires d'Aubervilliers se podělí tanečnice a choreografka Alice Chauchat (FR/DE). Součástí programu bude moderovaná diskuse s dalšími umělci.

Registrační formulář (účast je zdarma po registraci)

Pohybový workshop s Alice Chauchat: Museography Choreography
Po semináři v 17:00 vás zveme na pohybový workshop s Alice Chauchat, kde se prolne odborné publikum prolnout se širokým publikem. Alice Chauchat uvede svou práci na projektu Museography Choreography, který bude mít premiéru ve Veletržním paláci 10. a 11. 9. 2024. (v angličtině)

Akci pořádá Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA ve spolupráci s platformou Vize tance a Národní galerií Praha.

Více informací zde.

Zdroj: culturenet.cz