AKCE: 18. 9. 2024, 9:00–17:00

Seminář: Digitalizace v paměťových institucích II

Druhý ročník semináře se zaměří na další otázky spojené s dotačním programem Digitalizace kulturních statků a národních kulturních památek.

Seminář: Digitalizace v paměťových institucích II
Datum konání: 18. 9. 2024, 9:00–17:00
Místo konání: Historická budova Národního muzea, místnost č. 102

Centrum pro prezentaci kulturního děditcví Národního muzea a Ministerstvo kultury České republiky zvou na jednodenní seminář Digitalizace v paměťových institucích II, který se zaměří na následující:

• představení aktuálního dotačního programu Ministerstva kultury Digitalizace kulturních statků a národních kulturních památek
  • vybrané teoretické i praktické otázky spojené s procesem digitalizace v českých muzeích, galeriích a knihovnách
  • prezentaci aktivit vybraných organizací v dané oblasti, které byly financovány z dotačního programu · vzájemné sdílení zkušeností a odpovědi na otázky účastníků v rámci diskusního a poradního panelu

Seminář je určen pro zaměstnance paměťových institucí a potenciální žadatele o zmíněný dotační program MK ČR.

Přihlásit se lze do 31. července 2024

Zdroj: nm.cz