AKCE: 23. 11. 2022, 14:00–19:30

XV. Brněnské kulturní fórum: EVALUACE

Patnácté setkání kulturního fóra se zaměří na důležitost evaluace a vyhodnocování procesů v kultuře.

@kultura.brno.cz
Datum konání: 23. 11. 2022, 14:00–19:30
Místo konání: Kulturním centrum CO.LABS, Brno

Tématem XV. Brněnského kulturního fóra bude evaluace kultury. Podíváme se například na to, jak se podařilo naplnit první akční plán brněnské kultury a představíme i přihlášku Brna (tzv. Bidbook) do soutěže Evropské hlavní město kultury 2028. O svých zkušenostech s evaluací v kultuře promluví v panelové debatě také pozvaní experti a expertky.

• 14.00 Kultura Brno představuje novinky

Odbor kultury Magistrátu města Brna bude mluvit o novinkách v oblasti strategického plánování. Řeč bude například o zhodnocení prvního akčního plánu brněnské kultury a tvorbě nového.

• 14.30 Otevřené fórum

Volný prostor pro vaše dotazy, nápady a inspiraci.

– Coffee break –

• 15.30 BRNO 2028 – Sdílené město: Brno s Tebou

Zástupci týmu kandidatury Brna v soutěži Evropské hlavní město kultury 2028 představí přihlášku do prvního kola (tzv. Bidbook).

– Coffee break –

• 17.00 Evaluace procesů v kultuře

Do panelové debaty jsme si pozvali odborníky a odbornice z Česka a Slovenska, kteří se ve svých prezentacích a následné debatě zaměří na důležitost evaluace v kultuře. Ať už jde o zhodnocení strategických dokumentů nebo dlouhodobých projektů.

Moderátorka: Blanka Marková

Panelisté: Petr Pouchlý, Zora Jaurová, Jiří Ježek

• 18.30 Networking

Vstup je zdarma, není potřeba registrace.

Zdroj: kultura.brno.cz