AKCE: 30. 11. 2022 – 1. 12. 2022

Konference Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě 2022

Konference na téma spolupráce archivů, knihoven a muzeí při využívání informačních a komunikačních technologií přijímá příspěvky.

Konference Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě 2022
Datum konání: 30. 11. 2022 – 1. 12. 2022
Místo konání: Národní archiv v Praze, Archivní 4, Praha 4

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR, Národní archiv a Národní knihovna ČR zvou na 23. ročník odborné konference Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě 2022. Konference bude věnována problematice spolupráce archivů, knihoven, muzeí, galerií a památkové péče při využívání informačních a komunikačních technologií pro ochranu a zpřístupnění kulturního dědictví. Konference je letos připravována opět jako fyzické setkání, v případě zhoršení pandemické situace se uskuteční v online prostředí.

Zájemci o přednesení odborných příspěvků mohou své návrhy ohlásit do 30. 9. 2022 na adresu vit.richter@nkp.cz (název příspěvku, stručná anotace).

Program konference bude zveřejněn počátkem října 2022.

Více informací najdete zde.

Zdroj: culturenet.cz