AKCE: 30. 11. 2022, 10:00–12:50

Dopady covidu na kulturu II.

Online konference nad aktuálními výzkumy zabývajícími se dopady covidu-19 na oblast kultury.

Dopady covidu na kulturu II.
Datum konání: 30. 11. 2022, 10:00–12:50
Místo konání: online

Pandemie covid-19 zasáhla dramaticky celou společnost. Jednou z nejpostiženějších oblastí je přitom kultura, a to v celé šíři. Jak velké jsou tyto dopady a jak se liší mezi jednotlivými segmenty a obory? Jaké jsou rozdíly mezi veřejnými institucemi, NNO a podnikatelským sektorem? Byly zasaženy více centra nebo regiony? Jaké změny v kultuře pandemie nastartovala? A jaká jsou budoucí očekávání? Nejen těmito otázkami se budou zabývat účastníci konference Dopady covidu na kulturu II., kteří představí výsledky výzkumných projektů, zkoumajících dopady pandemie covid-19 na různé segmenty kultury.

Online konference je určena zástupcům veřejné správy a kulturních organizací, odborné veřejnosti a zástupcům médií.

Účast je bezplatná.

Registrační formulář

Program a další informace zde.

Zdroj: nipos.cz