AKCE: 16. 4. 2024, 14:00–15:00

ISCARSAH Perspectives on Fire Protection of Heritage Structures

Webinář zaměřený na účinnou ochranu kulturních památek v případě požáru pořádá Mezinárodní vědecký výbor pro analýzu a obnovu struktur architektonického dědictví (ISCARSAH).

ISCARSAH Perspectives on Fire Protection of Heritage Structures
Datum konání: 16. 4. 2024, 14:00–15:00
Místo konání: On-line

Požár je jedním z hlavních rizik, která mohou ohrozit ochranu historických budov a archeologických nalezišť. Ničivý požár v katedrále Notre Dame nebo na hradě Shuri (Japonsko) zdůraznil potřebu účinných a komplexních strategií požární ochrany u památkově chráněných budov.

Mezinárodní vědecký výbor pro analýzu a obnovu struktur architektonického dědictví (The International Scientific Committee on the Analysis and Restoration of Structures of Architectural HeritageI – ISCARSAH) pořádá webový seminář představující perspektivy inženýrů a profesionálů v oblasti dědictví přidružených k ISCARSAH, kteří byli a jsou zapojeni do rekonstrukce historických míst poškozených požárem a zabývají se požární ochranou.

Více informací o webináři: zde

Zdroj: iscarsah.org