AKCE: 17.4.2024, 9:30

Archeologia technica 2024: Zkoumání výrobních objektů a technologií archeologickými metodami

Technické muzeum v Brně zve na 42. ročník semináře industriální archeologie.

Datum konání: 17.4.2024, 9:30
Místo konání: Technické muzeum v Brně, Purkyňova 105, Brno – Královo Pole

V letošním roce pořádá Technické muzeu v Brně již 42. seminář Archeologia technica: Zkoumání výrobních objektů a technologií archeologickými metodami.

Posláním seminářů je prezentace a řešení problémů spojených s archeologickými výzkumy technických a technologických zařízení, dokumentací a záchranou průmyslového dědictví i seznamování s výsledky praktických experimentů prováděných v rekonstrukcích starých výrobních zařízení.

Zájemci o přednesení příspěvku nechť zašlou název a anotaci nejpozději do 12. dubna 2024 na adresu merta@tmbrno.cz.

Účastnický poplatek činí 200 Kč, pro studenty 50 Kč (neplatí pro přednášející).

Více informací zde.

Zdroj: tmbrno.cz