AKCE: 25. 4. 2024 – 26. 4. 2024

Workshop Centra kreativního muzejnictví Královéhradeckého kraje představí nástroje zlepšení své kreativní myšlení a dovednosti v oblasti mezioborové spolupráce.

Datum konání: 25. 4. 2024 – 26. 4. 2024
Místo konání: Vědecká knihovna v Hradci Králové, konferenční sál v 5. patře, Hradecká 1250, Hradec Králové

Centrum kreativního muzejnictví Královéhradeckého kraje, Muzeum východních Čech v Hradci Králové a Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové pořádají workshop Creativity & Cross Innovation for culture staff, policy makers and creative makers. Seznámíte se se základními principy cross innovation a dozvíte se, jak můžete jako aktéři v kulturním a kreativním průmyslu zlepšit své kreativní myšlení a dovednosti v oblasti mezioborové spolupráce. Vyzkoušíte si různé nástroje a techniky, které vám zábavnou a interaktivní formou umožní zažít a trénovat dovednosti kreativního myšlení.

Lektoři:

• Martin Q Larsson (Švédsko)
  • Geert van Kuijk (Švédsko)

Workshop bude veden v angličtině
Registrační poplatek je 2 500 Kč.

Registrační formulář

Více informací zde.