AKCE: 11. 5. 2022 – 12. 5. 2022

Seminář etnografické komise AMG 2022

Asociace muzeí a galerií České republiky a Masarykovo muzeum v Hodoníně zvou na letošní ročník Semináře etnografické komise AMG na téma vinařství.

Seminář etnografické komise AMG 2022
Datum konání: 11. 5. 2022 – 12. 5. 2022
Místo konání: Masarykovo muzeum v Hodoníně, Sál Evropa, Národní třída 21, Hodonín

Asociace muzeí a galerií České republiky s finanční podporou MK ČR a Masarykovo muzeum v Hodoníně zvou na Seminář etnografické komise AMG. Letošní ročník má hlavní téma vinařství, další témata jsou pojmosloví etnografických sbírek, digitalizace muzejních sbírek a zpřístupňování sbírkových databází veřejnosti, výstupy pověřených pracovišť MK ČR, muzejně pedagogická praxe, projekty poslední doby (počiny, expozice, publikace) nebo dokumentace tradiční lidové kultury v současnosti.

Termíny přihlašování: do 20. března 2022 s odborným příspěvkem, do 24. dubna 2022 bez odborného příspěvku.

Registrační formulář

Více informací v příloze.

Zdroj: Etnografická komise AMG