AKCE: 4.5.2022, 17:30

Re-Imagining Cultural Heritage with Augmented Reality and Virtual Reality Technologies

Ústav archeologie a muzeologie Brno zve na přednášku z cyklu Archeologická kolokvia.

Datum konání: 4.5.2022, 17:30
Místo konání: ÚAM Joštova 13, budova M, učebna 22, 2. patro (vstup z Komenského náměstí 2, přes vrátnici LF MU)

Ústav archeologie a muzeologie Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně zve na další přednášku z cyklu Archeologická kolokvia. Přednášejícím bude Rozhen Kamal Mohammed-Amin ze Sulaimani Polytechnic University v Iráku, který představí možnosti využití rozšířené a virtuální relaity v oblasti kulturního dědictví.

Přednáška se koná 4. května 2022 v budově Ústavu archeologie a muzeologie, vstup je zdarma. Na přednášce je možné zúčastnit se i online zde. Přednáška bude v anglickém jazyce.

Zdroj: archeo-muzeo.phil.muni.cz