AKCE: 30. 5. 2024, 10:00–14:00

Webinář: Účetnictví příspěvkových organizací v praxi kultury

NIPOS pořádá pravidelný seminář věnovaný účetnictví příspěvkových organizací v oblasti kultury se zaměřením na financování činnosti a jeho správné zachycení v účetnictví.

Webinář: Účetnictví příspěvkových organizací v praxi kultury
Datum konání: 30. 5. 2024, 10:00–14:00
Místo konání: On-line

Webinář je určen pro pracovníky příspěvkových organizací zřizovaných státem a ÚSC v oblasti kultury, pracovníky obecních, městských a krajských úřadů a další zájemce o tuto problematiku.

Výklad bude zaměřen na specifické činnosti z oblasti kultury a vzdělávání a bude obsahovat praktické příklady z praxe a jejich dopad do účetnictví, popř. daní. V rámci online semináře se lektorka bude věnovat vašim dotazům a podnětům. Dotazy můžete zasílat předem na adresu: ladrova@nipos.cz

Lektorka: Mgr. et Mgr. Karla Mader Voltnerová vystudovala Přírodovědeckou fakultu UP Olomouc, obor Matematická analýza a Právnickou fakultu UP Olomouc obor Evropská studia se zaměřením na evropské právo a následně obor právo a právní věda. Oboru účetnictví a daní se aktivně věnuje od roku 1995. V systému certifikace účetních dosáhla nejvyššího, tj. 3. stupně „účetní expert“. Od roku 2002 je daňovým poradcem a členem Komory daňových poradců ČR. V rámci daňového poradenství se zabývá zastupováním klientů při daňových kontrolách a teoreticko právní otázce aplikace daňových zákonů. Je specialistkou na zdaňování veřejného sektoru a neziskových organizací a problematiku účetnictví příspěvkových organizací. V tomto oboru provádí také lektorskou a publikační činnost.

Kurzovné: 750 Kč
Uzavření registrace přihlášek7. května 2024
Kontakt: ladrova@nipos.cz

Zdroj: nipos.cz