AKCE: 9. 5. 2024 – 11. 5. 2024

KreatFest čili festival kreativity a kreativního učení

Druhý ročník festivalu kreativního vzdělávání nabídne bohatý třídenní program složený z workshopů, diskusí, sdílení a tvoření.

KreatFest čili festival kreativity a kreativního učení
Datum konání: 9. 5. 2024 – 11. 5. 2024
Místo konání: Centrum kreativního muzejnictví KHK, Opletalova 334, Hradec Králové

Zajímá vás, jak vám může umělá inteligence usnadnit práci? Ptáte se, proč by měly děti chodit do galerií a jak mladé publikum seznamovat s uměním? Nebo byste si chtěli osvojit techniky vypravěčského řemesla, zjistit, jak slovní druhy tančí a který recyklovaný materiál nejlépe zní? Ať už jste učitelé, lektoři pracovníci kulturních institucí, studenti, kreativci nebo zvídaví rodiče, objevujte, jak naplňovat své profesní i osobní potřeby skrze kreativitu. Společně s řadou vynikajících lektorů a lektorek se představí také Marie Othilie Hundevadt, aby se podělila o bohaté zkušenosti s kreativním učením v Norsku.

Cena: 150 Kč/workshop/debata/setkání (čtvrteční a sobotní workshop Can art be the key? a páteční workshop Grooving together a Kreativní mysli jsou zdarma)
450 Kč/celý festival (zahrnuje 3+1 vstupenku zdarma + večerní program)

KreatFest 2023

Více informací: zde