AKCE: 14. 9. 2023 – 15. 9. 2023

Seminář: Driving the Green Transition

Dvoudenní seminář se zaměří na možnosti vzdělávání a budování dovedností pracovníků potřebných pro zelenou transformaci v kulturních a tvůrčích odvětví.

@kreativnievropa.cz
Datum konání: 14. 9. 2023 – 15. 9. 2023
Místo konání: Brusel

Jak mohou umělci a kreativci pomoci při budování potřebných kapacit pro realizaci změn na systémové úrovni? Pozvaní hosté a účastníci budou diskutovat o strategiích dovedností odpovídajících třem hlavním tématům:

• Jaké dovednosti je potřebné u pracovníků kultivovat, aby se kulturní a kreativní sektor přizpůsobil výzvám klimatické krize?
  • Jak mohou dovednosti a kompetence v oblasti umění a kultury účinně přispět ke společenské transformaci směrem k udržitelnosti?
  • Jaké soubory dovedností mohou umožnit, aby kulturní a kreativní odvětví byla hnací silou ekologické transformace?

Registrace nutná. Program prvního dne konference od 11:00 bude živě přenášen (je možná osobní i on-line účast), pro workshopy druhého dne je nutná osobní účast.

Více informací: zde

Zdroj: kreativnievropa.cz