AKCE: 10. 11. 2021, 10:00–17:30

Kulturelle Bildung heute und in Zukunft

Ku příležitosti desátého výročí Rady pro kulturní vzdělávání pořádá virtuální formou odborné setkání s řadou dílen a diskusí na téma nových platforem a budoucího vývoje kulturního vzdělávání.

©rat-kulturelle-bildung.de
Datum konání: 10. 11. 2021, 10:00–17:30

Setkání je zaměřené na odbornou veřejnost a všechny, kteří se zabývají kulturním vzděláváním a chtějí sdílet poznatky z posledních deseti let a poskytnout impulsy pro budoucnost kulturního vzdělávání v Německu. První část dne je věnována dílnám, v rámci kterých budou prezentovány nejdůležitější výsledky práce odborné skupiny a výzkumného fondu. Odpoledne představí nadační svaz a kulturní nadace spolkových zemí svou spolupráci na právě připravovaném online portálu pro kulturní vzdělávání, a to prostřednictvím veřejného živého vysílání. V závěrečném diskusním kole proběhne debata o výzvách budoucnosti pro kulturní vzdělávání.

K účasti není potřeba registrace.

Pro více informací – ZDE