AKCE: 17. 3. 2022, 11:00–16:00

Money Talks: Vytváření příjmů pro muzea

Britská Muzejní asociace zve na on-line diskusní setkání zaměřené na zajištění udržitelného financování muzeí.

@www.museumsassociation.org
Datum konání: 17. 3. 2022, 11:00–16:00
Místo konání: Online

Velká i malá muzea jsou závislá na příjmech, které generují návštěvnice a návštěvníci, což pandemie jasně ukázala. Setkání se zaměří na praktické, kreativní a dosažitelné způsoby, jak může muzeum vytvářet udržitelný příjem. Účastníci si vyslechnou názory odborné veřejnosti, především muzejníků a muzejnic, překonavších výzvy posledních několika let. Kromě toho proběhne také panelové diskuse na téma budoucích trendů v oblasti maloobchodu, internetového obchodování, akcí, firemních pronájmů atp.

Cena za účast:

Zvýhodněné členství – 30 GBP Člen

Základní členství – 40 GBP

Bez členství – 60 GBP

Více informací k programu, registraci a případně dalším akcím britské Muzejní asociace: Money Talks: Income Generation for Museums.

Zdroj: Museums Association