AKCE: 21. 5. 2021

Mezinárodní konference Heritage of artistic handcraft: Traditional methods and modern preservation

Druhý ročník mezinárodní odborné konference přijímá příspěvky do 15. října.

@zkeida.umk.pl
Datum konání: 21. 5. 2021
Místo konání: Univerzita Mikuláše Kopernika, Toruń, Polsko

Druhý ročník mezinárodní konference, pořádané Univerzitou Mikuláše Kopernika v polské Toruńi, se bude opět zabývat otázkami tradičních řemesel a materiálů, jejich technologiemi, uchováváním, konzervací a prezentací v muzejních institucích. Vítány jsou příspěvky z muzejní praxe, oborů konzervace a restaurátorství, ale také materiálových studií a dalších příbuzných oblastí.

Termín přihlášení příspěvku je 15. říjen 2020. Konferenční jazyky jsou polština a angličtina.

Termín registrace bez příspěvku je 15. duben 2021.

Další informace zde.

Zdroj: ahice.net/conferences-call-for-papers/detail/project/cfp-ii-scientific-conference-heritage-of-artistic-handicraft-traditional-methods-and-modern-preser