AKCE: 2. 6. 2021 – 4. 6. 2021

Konference Rise IMET 2021: Emerging Technologies and the Digital Transformation of Museums and Heritage Sites

Mezinárodní konference na téma využití digitálních technologií v muzeích a památkových objektech přijímá příspěvky.

@cyprusconferences.org/riseimet2021
Datum konání: 2. 6. 2021 – 4. 6. 2021
Místo konání: Nikósie, Kypr

První ročník mezinárodní konference, pořádané ve spolupráci tří kyperských univerzit, německého Institutu Maxa Plancka a University College London, má za cíl představit úspěšné projekty a nové trendy v oblasti využití digitálních technologií v muzeích, galeriích nebo památkách. Mezi nimi mohou být třeba AR, virtuální realita, mobilní aplikace nebo interaktivní prvky. Příspěvky se kromě případových studií úspěšných nebo neúspěšných projektů mohou zabývat využitím technologií v muzejní edukaci, arts managementu, cestovním ruchu nebo umění, nebo také etickým nebo ekonomickým aspektem nových technologií.

Termín přihlášení příspěvků je 15. listopad 2020.

Registrace účastníků bez příspěvku bude zahájena v únoru 2021.

Více informací zde.

Zdroj: cyprusconferences.org/riseimet2021