AKCE: 19.5.2021, 19:00

Diskuze ON AIR: MoLI – Museum of Literature Ireland

Online diskuze irských a českých kurátorů o formách prezentace literatury v muzeích a galeriích.

@ff.cuni.cz
Datum konání: 19.5.2021, 19:00

V živém streamu z Prahy a Dublinu budou 19. května diskutovat kurátoři MoLI – Museum of Literature Ireland a Centra současného umění DOX o formách prezentace literatury v prostředí muzeí a galerií a právě dokončené digitální platformě zaměřené na současnou irskou literaturu. Hosty diskuze budou ředitel MoLI Simon O’Connor, kurátor online programů MoLI Benedict Schlepper-Connolly a profesorka irské literatury a dramatu na University College Dublin Margaret Kelleher. Součástí pořadu budou i autorská čtení čtyř významných spisovatelů a jejich českých překladatelů.

Přenos v anglickém jazyce se koná ve středu 19. května 2021 od 19 hodin na facebookové stránce Centra současného umění DOX

Více informací zde.

Zdroj: ff.cuni.cz