AKCE: 21.6.2021, 8:45 – 22.6.2021, 15:15

Online workshop na téma vztahu mezi bádáním v oborech dějin žen a genderové historie a teorií a praxí muzeí i archivů se rozrostl do dvou dnů.

Datum konání: 21.6.2021, 8:45 – 22.6.2021, 15:15
Místo konání: Zoom – na vyžádání na adrese: jitka.gelnarova@nm.cz

Národní muzeum a Moravské zemské muzeum si vás dovolují pozvat na on-line workshop na téma Historie žen a genderová historie v teorii a praxi muzeí a archivů v České republice.

Workshop se soustředí na vztah mezi bádáním v oborech dějin žen a genderové historie a teorií a praxí muzeí a archivů (popřípadě dalších paměťových institucí) v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

V případě zájmu o účast na workshopu se, prosím, ozvěte na e-mail: jitka.gelnarova@nm.cz a bude Vám přeposlán odkaz na platformu Zoom.