AKCE: 20.11.2014, 14:44

Muzeum pro návštěvníky: tradiční i nové formy komunikace a prezentace

Národní muzeum, Centrum pro prezentaci kulturního dědictví si Vás dovoluje pozvat na seminář Muzeum pro návštěvníky: tradiční i nové formy komunikace a prezentace. Seminář se uskuteční 20. listopadu od 9.00-15.00 v Nové budově Národního muzea.
Muzeum pro návštěvníky: tradiční i nové formy komunikace a prezentace
Datum konání: 20.11.2014, 14:44
Místo konání: Nová budova Národního muzea, přednáškový sál H

Seminář, určený zaměstnancům muzeí a galerií, je zaměřený na práci s různými cílovými skupinami návštěvníků, budování vstřícného prostředí pro návštěvníky, tradiční i netradiční způsoby komunikace s publikem včetně možností online komunikace a prezentace movitého kulturního dědictví i muzejní práce. Vítány jsou rovněž příspěvky z oblasti vzdělávání v muzeu, příklady aktivního zapojení návštěvníků do dění v muzeu, představení zajímavých akcí, programů nebo projektů, zaměřených na návštěvníky.

Program semináře bude upřesněn.

Pozvánku na seminář najdete zde.

Vyplněné přihlášky zasílejte na adresu pavla_suchankova@nm.cz nejpozději do 14. listopadu (pro přihlášení bez příspěvku je termín uzávěrky 19. listopadu).

Účast na semináři je bezplatná, počet návštěvníků je ale omezen kapacitou sálu.

Pro bližší informace volejte na tel. 224 497 177.