AKCE: 13.7.2016, 0:00

Muzejní spolky a kluby přátel galerií (20. 10.2016)

Metodické centrum pro muzea výtvarného umění v Národní galerii v Praze a Odbor movitého kulturního dědictví, muzeí a galerií MK ČR srdečně zvou všechny odborné pracovníky muzeí na seminář "Muzejní spolky a kluby přátel galerií", který se uskuteční 20. 10. 2016 v konírně Nostického paláce (MK ČR), Maltézské náměstí 1, Praha 1.
Muzejní spolky a kluby přátel galerií (20. 10.2016)
Datum konání: 13.7.2016, 0:00
Místo konání: Nostický palác, Maltézské náměstí 1, Praha 1

Cílem semináře je usnadnění orientace muzeí a galerií v měnícím se právním prostředí a poskytnutí praktických doporučení pro organizaci a spolupráci s galerijními kluby a muzejními spolky.

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím přihlášky do 15. 10. 2016 na e-mail: dagmar.jelinkova@ngprague.cz .

• Pořadatel: Metodické centrum pro muzea výtvarného umění v NG a Odbor ochrany movitého kulturního dědictví, muzeí a galerií Ministerstva kultury ČR
  • Rozsah: celodenní seminář
  • Komu je seminář určen: vedoucí pracovníci a odborní pracovníci muzeí a galerií v ČR, předsedové a jednatelé (tajemníci) galerijních spolků a klubů.

(Zdroj: http://www.mc-galerie.cz)