AKCE: 27. 6. 2016 – 28. 6. 2016

Jak pracuje tým: Prezentační a edukační aktivity muzeí jako důvod spolupráce napříč muzeujními profesemi (27.6 - 28.6 2016)

Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku, Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s. (za podpory Komise pro muzejní management AMG ČR, z. s.) a Muzeum Komenského v Přerově, p. o.
Jak pracuje tým:  Prezentační a edukační aktivity muzeí jako důvod spolupráce napříč muzeujními profesemi (27.6 - 28.6 2016)
Datum konání: 27. 6. 2016 – 28. 6. 2016
Místo konání: Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace

Téma, kterým pořadatelé chtějí oslovit nejen muzejní pedagogy, lektory, průvodce, kustody, ale také všechny ostatní muzejníky.

Zváni jsou zástupci úplně všech muzejních profesí, kteří se chtějí dozvědět více o zvláštní hodnotě práce v týmu a poučit se o dobrých zkušenostech s navyšováním efektivity muzejní práce.

Program konference s informacemi a kontakty naleznete zde

Přihlašovací formuláře zde

(Zdroj: http://www.cz-museums.cz/web/amg/organy-amg/komise/komise-pro-praci-s-verejnosti-a-muzejni-pedagogiku/temata-galerie-informace)