AKCE: 13. 7. 2016

Prosazování ochrany kulturních hodnot ve správních procesech

Národní památkový ústav pořádá další odborně-metodický den v přednáškové budově vily Stiassni. Tématem bude prosazování ochrany kulturních hodnot ve správních procesech.
Prosazování ochrany kulturních hodnot ve správních procesech
Datum konání: 13. 7. 2016
Místo konání: Vila Stiassni, Brno

Na semináři se zájemci z řad odborné veřejnosti dozví o využití správního řádu v rámci zákona o státní památkové péči, poté budou představeny metodiky týkající se prosazování kulturních hodnot v procesu územního plánování a při ochraně dřevin rostoucích mimo les. Přednášejícími budou JUDr. Filip Dienstbier, Ph.D. a JUDr. Ondřej Vícha, Ph.D. z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Akce se uskuteční od 10:00 v přednáškové budově brněnské vily Stiassni, účast bude zdarma.

(Zdroj: https://www.npu.cz/cs/npu-a-pamatkova-pece/npu-jako-instituce/akce/9465-odborne-metodicky-den-prosazovani-ochrany-kulturnich-hodnot-ve-spravnich-procesech)