AKCE: 4.11.2016, 0:00

Jak efektivně propagovat knihovnu na Facebooku? (4.11.2016)

SKIP ČR ve spolupráci s Národní knihovnou ČR pro vás pro velký zájem připravil další seminář Jak efektivně propagovat knihovnu na Facebooku? s Bárou Buchtovou.
Jak efektivně propagovat knihovnu na Facebooku? (4.11.2016)
Datum konání: 4.11.2016, 0:00
Místo konání: Klementinum, Praha 1, učebna č. 145

Založili jste si facebookovou stránku s motivací propagovat vaši knihovnu a nevíte jak začít či pokračovat? Seminář vám představí několik strategií jak vaši stránku dál rozvíjet, ukáže vám, na co všechno může být Facebook dobrý a vybaví vás dávkou inspirace z jiných knihoven či stránek podporujících četbu. Společně si budeme moci vytvořit základní strategii a podívat se na konkrétní problémy, se kterými se na Facebooku setkáváte. V případě zájmu je školení možné rozšířit i o představení dalších sociálních sítí.

Účastnický poplatek činí 200 Kč pro členy SKIP a 300 Kč pro nečleny; přihlášky posílejte R. Giebischovi.

Kontakt: Roman Giebisch, E roman.giebisch@nkp.cz

(Zdroj:http://www.culturenet.cz/aktuality/jak-efektivne-propagovat-knihovnu-na-facebooku-seminar/n:20460/)