AKCE: 1. 12. 2021, 10:00–16:00

Vnitřní prostředí v depozitářích – Nové normy a předpisy

Metodické centrum konzervace při Technickém muzeu v Brně organizuje webinář na téma organizace provozu vnitřního prostředí depozitářů.

©mck.technicalmuseum.cz
Datum konání: 1. 12. 2021, 10:00–16:00
Místo konání: Online

Webinář vychází z publikace „Metodika uchování předmětů kulturní povahy“  a má za cíl seznámit účastníky s aktuální situací v oblasti navrhování a provozu vnitřního prostředí depozitářů, přiblížit zásady a metody posuzování vnitřního prostředí objektů s předměty kulturní povahy. Kromě toho budou na webináři předneseny příspěvky týkající se očekávaných změn v právních předpisech.

Webinář je určen zejména pro projektanty, investory, provozovatele a zástupce orgánů státní správy.

Webinář bude vysílán na adrese: https://www.tzb-info.cz/22713-pozvanka-na-odborny-webinar-vnitrni-prostredi-v-depozitarich-nove-normy-a-predpisy

Odborným garantem webináře je Ing. Jan Červenák.

Zdroj: mck.technicalmuseum.cz