AKCE: 6.12.2021, 10:00

Střed zájmu: Moc žen a kultura

Další akce ze série Střed zájmu tematizuje rovnost žen a mužů v kulturních oborech a kulturních organizacích.

@facebook. com/kreativnievropa
Datum konání: 6.12.2021, 10:00
Místo konání: Kino Přítomnost, náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3

Střed zájmu: Moc žen a kultura se bude zabývat především rovností žen a mužů v různých kulturních oborech – od divadla, přes literaturu, výtvarné umění, film, až po architekturu. Akce je rozdělena na dvě části – konferenci pro odbornou kulturní veřejnost od 10:00 do 13:45 a prezentaci inspirativních projektů od 18:00 do 20:00. Večerní část programu bude věnována dvanácti inspirativním příkladů, které představí vybrané umělkyně, kulturní profesionálky, vědkyně, které pohovoří na téma ženy v kultuře a ve společnosti. Pozvání přijali hosté a hostky z různých generací i oblastí. Akci pořádá Kancelář Kreativní Evropa a bude živě streamovaná.

Více informací o pořádané akci: zde

Nákup vstupenek: zde

Zdroj: kreativnievropa.cz