AKCE: 18. 7. 2022 – 20. 7. 2022

Call for Speakers: Next Generation Summit

MuseumNext vyzývá muzejní profesionály, studenty a freelancery do třiceti let, kteří se chtějí s kolegy podělit o své netradiční přístupy či provokativní nápady, aby se zapojili do chystané konference.

@museumnext.com
Datum konání: 18. 7. 2022 – 20. 7. 2022

Konference organizovaná platformou MuseumNext nabídne 30 příspěvků řečníků mladších třiceti let, kteří se podělí o své svěží pohledy na věc s kolegy napříč muzejním sektorem.

Dvacetiminutová předtočená prezentace by měla pokrývat některá z následujících témat:

• Jak si představujete muzejní změnu a její realizaci?
  • Globální výzvy, které musí muzea naléhavě řešit, a práce k tomu vedoucí
  • Jak by se měla muzea změnit, aby se přizpůsobila potřebám nové generace?
  • Jak může zpětný mentoring pomoci muzejní instituci a jejímu vedení?
  • Jakými změnami by mělo muzeum projít, aby se stalo atkraktivním prostředím pro mladé zaměstnance?
  • Jak se musí muzejní zážitky vyvíjet, aby lépe sloužily další generaci publika?
  • Jak můžete prosperovat jako mladý muzejní pracovník?

Příspěvek přednášejících bude honorován 250 librami (cca 7 500 Kč) a odměněn volným vstupem na konferenci.

Přihlašovací formulář: zde

Příručka přednášejícím: zde