AKCE: 29. 11. 2023, 9:30–16:00

Péče o moderní materiály v muzeích, galeriích, knihovnách a archivech 2023

Odborná konference zaměřena na péči o moderní materiály v kulturních institucích České republiky.

Péče o moderní materiály v muzeích, galeriích, knihovnách a archivech 2023
Datum konání: 29. 11. 2023, 9:30–16:00
Místo konání: Zrcadlová kaple Klementina, Křižovnické nám. 1040/4, Praha

Pracovní skupina „Plasty“ při Komisi konzervátorů-restaurátorů Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s. ve spolupráci s Odborem ochrany knihovních fondů Národní knihovnou České republiky a Ústavem chemické technologie restaurování památek VŠCHT Praha Vás srdečně zvou na odbornou konferenci.

Konference bude zaměřena na péči o moderní materiály v kulturních institucích České republiky. Pracovníci různých institucí budou prezentovat svou činnost ve výzkumu, péči a zásazích na sbírkových předmětech z plastů. Budou představeny aktuální informace v této oblasti a následně bude dán prostor pro diskuzi o akutních potřebách či tématech.

Kvůli kapacitě sálu se prosím přihlaste zde. Přihlašování bude možné do 24. 11. 2023.

Pozvánka s programem

Více informací zde.