AKCE: 26. 9. 2023, 14:00–17:00

Crednet II: pokračující projekt Horácké galerie

Úvodní setkání v rámci pokračování projektu kreativního vzdělávání Crednet nabídne příspěvky inspirativních řečníků, zabývajících se kreativním vzděláváním, a křest nové publikace Poprvé v Horácké galerii.

@horackagalerie.cz
Datum konání: 26. 9. 2023, 14:00–17:00
Místo konání: Horácká galerie v Novém Městě na Moravě

V úterý 26. září ve 14 hodin startuje pokračující projekt CREDNET II, který je zaměřen na spolupráci škol, naší galerie a dalších kulturních institucí. Zazní příspěvky řečníků z Prahy, kteří se zabývají kreativním vzděláváním, a také bude pokřtěna nová publikace Poprvé v Horácké galerii, určená hlavně pro učitele MŠ a ZŠ a také rodiče kreativních dětí. 

Projekt CREDNET s podtitulem Kreativní vzdělávání a networking má ve svém motu tři klíčová slova: networking, vzdělávání a inspirace. Kreativní networkingová platforma má za cíl systematickou, dlouhodobou a úzkou spolupráci mezi školami, organizacemi pracujícími s dětmi a kulturními institucemi v čele s Horáckou galerií. Tato síť je zatím koncipována jako národní s akcentem na oblast Horácka a Vysočiny, do budoucna však může být vytvořena síť mezinárodní jakožto platforma pro spolupráci a sdílení dobré praxe. 

Více o projektu Crednet: zde

Zdroj: horackagalerie.cz