AKCE: 22. 9. 2023, 11:00–16:00

Konference Komunikační přístupnost programů kulturních institucí a zprostředkování kulturní tvorby lidem se sluchovým handicapem

Konference s cílem představit inspirativní projekty kulturních institucí pro cílovou skupinu lidí se sluchovým znevýhodněním.

Datum konání: 22. 9. 2023, 11:00–16:00
Místo konání: Magenta Experience Center, OC Arkády Pankrác, Praha 4

Spolek ORBI PONTES srdečně zve na odbornou konferenci Komunikační přístupnost programů kulturních institucí a zprostředkování kulturní tvorby lidem se sluchovým handicapem.

Konference je určena zejména pracovníkům kulturních organizací a uměleckých spolků, účastníci zde získají bohatou a cennou inspiraci pro pořádání akcí a vytváření produktů bez komunikačních bariér pro výše uvedenou skupinu osob.

Konferenčními jazyky jsou čeština a český znakový jazyk. Bude zajištěno simultánní tlumočení mezi mluvenou češtinou a českým znakovým jazykem, simultánní přepis mluvené řeči a živý online stream.

Kapacita konferenčního prostoru je omezená, proto je třeba se předem zaregistrovat, a to na emailové adrese outratova@orbipontes.cz. Při přihlašování uveďte prosím kromě jména a příjmení také název Vašeho pracoviště a pozice, na níž působíte.

Tato odborná akce se koná v rámci projektu „Desátý ročník osvětově vzdělávacího a kulturního festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením“ za finanční podpory Ministerstva kultury ČR prostřednictvím dotačního programu Podpora kulturních aktivit spolků osob se zdravotním postižením a seniorů.

Více informací a program zde nebo v příloze.

Zdroj: mistnikultura.cz