AKCE: 25.9.2023, 14:22 – 26.9.2023, 14:22

Konference Culture Get-Together 2023

Čtvrtý ročník konference pro pracovníky v kultuře otevře nepopulární téma Odcházení.

Konference Culture Get-Together 2023
Datum konání: 25.9.2023, 14:22 – 26.9.2023, 14:22
Místo konání: Vzlet. Vršovická kulturní křižovatka, Holandská 669/1, Praha

Konference je určena pro odbornice a odborníky v kultuře, zástupkyně a zástupce MK ČR, referentky a referenty grantových a dotačních řízení, pedagožky a pedagogy apod. i pro širokou veřejnost se zájmem o současnou situaci živého umění a kulturní praxi

Cílem konference je motivovat ke spolupráci zástupkyně a zástupce v oblasti převážně nezávislých scénických umění, samospráv a státního sektoru. Jde o participativní akci, do které angažujeme odbornou i širokou veřejnost. Cílem je také podpořit networking, tedy posílit stávající i nové síťování.

V pořadí již čtvrtý ročník konference proběhne opět ve vršovickém Vzletu a citlivým způsobem otevře nepopulární téma Odcházení. O své zkušenosti se s námi podělí řada osobností, které působí na vedoucích pozicích v projektech a institucích s výrazným lokálním nebo celospolečenským dopadem.

Konference proběhne ve fyzické i online podobě, záznam bude po skončení přístupný na YouTube. Účast je bezplatná, registrace bude spuštěna v září 2023.

Konferenci pořádá Nová síť z.s., servisní organizace pro živou kulturu.

V případě dotazů kontaktujte anetahladovcova@novasit.cz.

Více informací zde.

Zdroj: novasit.cz